Якщо не вивчати життя, то в ньому немає ніякого смислу, а питання смислу планетарного життя - єдина серйозна проблема, над якою я як соціальний філософ працюю все життя.

Всього відвідувачів

Your IP: 3.228.10.34
Server Time: 2020-08-15 07:30:14

Хто на сайті

Освіта міжцивілізаційного простору: монографія

Деталі

Освіта міжцивілізаційного простору: монографія / В. П. Бех, В. І. Зінкевич ; за наук. ред. проф. Ю. В. Бех, Мін-во освіти і науки України, ДДПУ імені Івана Франка. – Київ: Інтерсервіс, 2020. – 176 с. (Завантажити)

У монографії висвітлено положення освіти у міжцивілізаційному просторі, оскільки на початку ХХІ ст. завершує свій шлях індустріальна цивілізація і на арену планетарного життя виходить інформаційна цивілізація. Автори пропонують динаміку елементів життєвого циклу соціальної системи освіти індустріальної цивілізації використати як методологічний інструмент для висвітлення породження освіти ХХІ століття. Послідовно аналізуються витоки, рушійні сили і джерела етапів породження, становлення, функціонування і сходження явища технократичної освіти. Далі, виявлені закономірності етапу породження системи індустріальної освіти, накладаються на реалії освіти ХХІ ст. і подається параметрична характеристика стану першого етапу освіти інформаційної доби. Монографія адресована науковцям, викладачам, докторантам, аспірантам, магістрантам, студентам, які займаються дослідженнями проблем теоретичного осмислення освіти інформаційної доби і розробкою на практиці заходів культивування інноваційних принципів організації освіти майбутнього.

Bekh, V. P., Zinkevich, V. I. (2020) Education of the inter-civilizational space: a monograph; editor prof. J. Bekh, Ministry of Education and Science of Ukraine, Ivan Franko State Pedagogical University, Kyiv: Interservice, 2020. - 176 р.

The monograph highlights the position of education in the inter-civilizational space, since at the beginning of the 21st century industrial civilization completes its course and information civilization reaches the surface of planetary life. The authors propose to use the dynamics of the life cycle elements of the social system of education of industrial civilization as a methodological tool for illuminating the process of education of the XXI century. The origins, driving forces and sources of the stages of generation, formation, functioning and convergence of the phenomenon of technocratic education are consistently analyzed. Further, the regularities of the stage of generation of the industrial education system are revealed, they are superimposed on the realities of education of the 21st century. The monograph is addressed to scientists, teachers, doctoral students, graduate students, undergraduates, students, educators and lectures, who are engaged in research of problems of theoretical understanding of education of information age and development in practice of innovative principles of organization of education of the future.

Мова

Зворотній зв'язок

Відвідувачі
Перегляди статей